Hudba na mieru

Čo ponúkam pre Vašu radosť a zábavu: 

  • Heligónkový koncert – teda môžete sa tešiť na široký repertoár podľa želania. Áno, veľa ľudí si heligónku spája hlavne s ľudovkami, tých mám v ponuke veľa veľa, ale isto netradičné a veľmi zaujímavo sú znejúce aj moderné piesne nevynímajúc pop hudbu. Takýto heligonkový hudobný sprievod sa hodí pre váš event, firemný večierok, rodinné oslavy, vernisáže, a iné spoločenské akcie. V mojom repertoári nájdete skutočne mnoho známych ľudových ale aj moderných piesní, ktoré by ste nečakali, že z heligónky znejú tak výborne.

  • Akordeónový doprovod na svadbu alebo oslavu, či už na zábavu pri odobierke, či ku kostolu alebo obradnej sieni na radosť alebo len ako podmaz pre potešenie ucha pri rôznych oslavách. Samozrejme vám viem svadbu či oslavy moderovať, ale to som už spomínal na stránke Starejší, mladejší.
harmonikár, hudobník svadobný moderátor, starejší mladejší Dominik Krpelan

  • V mojej ponuke je aj koncert so speváčkou. Ponuka je široká a ak sa neviete rozhodnúť, kontaktujte ma a rád vám poradím a ponúknem svoje služby.

  • Akordeónový doprovod počas pietnych, smútočných obradov. Ako hudobník často dostávam dopyt aj pre udalosti, ktoré patria ku kolobehu života a preto vám ponúkam aj služby spojené s úctivou rozlúčkou vašich najbližších. Hudobný doprovod najznámejších smútočných piesní ako napríklad: Blíž k tebe Božé môj, Malá čiastka zeme, Uložte to telo, G. Verdi Nabucco alebo Leonard Cohen Hallelujah a iné. Okrem toho je možnosť na výber skladieb podľa požiadaviek.
Smútočný sprievod, doprovod na pietu.

COVERY NA HELIGÓNKE

Viac hudby a menej slov nájdete na mojom youtube kanály.